Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Program do usuwania rusków z gier turniejowych bez VAC


PolishDesigner

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OFFTOPIC, na lemach tez sa ruscy jakbys wiedział

XDD jak narazie to ty siedzisz w goldzie i po twoim skilu mozna stwierdzić ze daleko daleko ci brakuje do tego lema :D pewnie offtopic ty juz dawno perma powinieneś wyłapać  za te fajne tematy :D.

http://www.mpcforum.pl/topic/1449952-csgo-i-jego-armia-jp/hehe 

http://www.mpcforum.pl/topic/1447390-idzcie-na-dwór-nawalać-w-drzewo/xD tutaj tez moderatorzy spali xD 

http://www.mpcforum.pl/topic/1446957-dziękuję-za-taki-team/tutaj nasz przyjaciel z lema zabil 8 graczy przez 10 rund xD 

Opublikowano

XDD jak narazie to ty siedzisz w goldzie i po twoim skilu mozna stwierdzić ze daleko daleko ci brakuje do tego lema :D pewnie offtopic ty juz dawno perma powinieneś wyłapać  za te fajne tematy :D.

http://www.mpcforum.pl/topic/1449952-csgo-i-jego-armia-jp/hehe 

http://www.mpcforum.pl/topic/1447390-idzcie-na-dwór-nawalać-w-drzewo/ xD tutaj tez moderatorzy spali xD

http://www.mpcforum.pl/topic/1446957-dziękuję-za-taki-team/tutaj nasz przyjaciel z lema zabil 8 graczy przez 10 rund xD

Po tych ss widze silvera, a nie golda ;)xD 

Topic 

Wpisz w google mm picker cs go i tyle.

Nie zwalaj wszystko na ruskich... może graj więcej aim mapy itp.

­

­

Opublikowano

Po tych ss widze silvera, a nie golda ;)xD

Topic 

Wpisz w google mm picker cs go i tyle.

Nie zwalaj wszystko na ruskich... może graj więcej aim mapy itp.

­

Chce isc na b to ktos z mojej druzyny zeusem zabija mnie po czym kick i ban 2h za zabijanie u ruska

76561198230710648.png

Opublikowano

Chce isc na b to ktos z mojej druzyny zeusem zabija mnie po czym kick i ban 2h za zabijanie u ruska

Co nas to obchodzi unskillu xD

 

mm picker cs go z gamebanana pobierz.

 

(tak to keylogger i bede mial twoje hasło i ukradne ci itemki i napiszesz temat ze zostales okradziony :v :v :v :v )

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...